شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في جورا

2 عقارات أخرى
  • 22

    شاليه

    ١٢٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي+الفرش استلام فوري في جورا الجلاله

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 78م صف أول بإدارة فندقية عالمية

    The Map Investments logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع