عقارات للبيع في فينيسيا بنت السلطان

10 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع غرفتين في منتجع فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون موقع مميز للبيع في منتجع فينيسيا

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر ف يالسخنة _ قرية فينيسيا _ السخنة.

    Lennar For Real Estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه معاه روف بأرخص سعر في السخنة 60م غرفتين

    Lennar For Real Estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قريه فينسيا عالبحر مباشره فرصة ماتتعوضش!!

    Lennar For Real Estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه+ روف لقطة في قريه بنت السلطان 100م مميزة

    Lennar For Real Estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع