عقارات للبيع في بورتو السخنة, صفحة 4

284 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس فيو مميز في مرحلة الاهرامات بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 64 متر فى بورتو كاريبيان العين السخنه

    Guides Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة اهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في مرحلة الحدائق المعلقه ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش كاريبيان 1  بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تشطيب وفرش حديث ف مرحلة الهاواين بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالكامل-بورتو السخنة -ووتر فرونت

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ارضي سعر مميز في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشره في بورتو السخنه بتقسيط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه هرم منقرع مرحلة الاهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري في مرحلة الووترفرونت يورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمشروع بورتو السخنه فيو مميز الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م استلام فوري -بانوراما بورتو سخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في مرحلة الكاريبيان 1 بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر موقع مميز بمرحلة الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البيسين الرئيسي في مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مشروع بورتو السخنة مرحلة الهاواين

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور اول في مرحلة الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في مرحلة البانوراما في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين في الحدائق المعلقة بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع بيراميدز- بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع