عقارات للبيع في بلو بلو, صفحة 4

138 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٦٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اوبن فيو علي الpool متشطب جاهز فورا بخصم

    Impact Investments logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية برووف مفروش يطل على البحر وحمام السباحة

    Roots Development logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٩٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 110م (صف اول لاجون) للبيع فى العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بخصم ع الكاش 32% امتلك شاليه سي فيو

    Square Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بلو بلو للبيع -العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر مباشرة للبيع فى قرية بلوبلو

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروشة بالكامل بإطلالة بانورامية على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف (اقرب استلام)للبيع فى بلو بلو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله273م صف اول بحر للبيع فى بلو بلو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (اقرب استلام)فى العين السخنه للبيع بسعر مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين في منتجع بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري باقل مقدم فل سي فيو

    Property Hills  One logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس دور اول و تاني Sea View للبيع ع 8س تقسيط

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٦٩٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 32% ع الكاش امتلك شاليه بمقدم10% تقسيط ع6سنين

    Square Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم10%قسط ع6سنين

    Square Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 32% ع الكاش امتلك شاليه بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر لقطة بلو بلو العين السخنه استلام شهور

    Property Hills  One logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر في منتجع بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر استلام قريب للبيع في العين السخنة

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري السخنه قريه بلو بلو

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فوري بروف متشطب ف بلوبلو _ مقدم 1M

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف بلوبلو استلام شهور بخصم مميز

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول علي البحر في بلو بلو بالتقسيط

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالكامل علي البحر مباشرفي بلوبلو

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن ع البحر مباشر استلام فوري

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٩ جنيه/متر مربع