شاليهات للبيع في السويس, صفحة 45

3,299 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين في الحدائق المعلقة بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط في منتجع بيلا رومانس السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 255 الف شاليه 56م متشطب للبيع فى تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر فى العين السخنة تقسيط عـ 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري ع البحر مباشر تشطيب متكامل

    متصدر

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط و استلم فورا شالية متشطب قسط 6سنين

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع خالص كل الاقساط في قرية بيلا رومانس

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (( جاهز للاستلام الفورى )) بفيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب بالكامل + فيو خيالي للبحر , انزل عاين

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه 3 نوم سي فيو متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٧٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش أميجو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اميجو 1, أميجو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب مفروش موقع متميز في عين باي

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة متشطب بالكامل بأقل مقدم و تقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 370.000 في العين السخنه المونت جلاله ilmonte

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط شاليه متشطب بالكامل ريسيل بمنتجع راقي بالسخنة

    IRTKAZ logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل بسعر مش هيتكرر باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا للبيع في The Groove – العين السخنة

    Monte Mar logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فورى صف أول على البحر فى السخنة

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر لسرعة البيع شاليه غرفتين بفيو لاجون

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع بيراميدز- بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٢٨٬٤٢٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع