شاليهات للبيع في لافيستا 6, صفحة 12

299 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري - لافيستا 6

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 2 غرفه متشطب بالاجهزة-العين السخنة

    Strive Reality logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل التشطيبات فيو خيالي جاهز للمعاينة بالتقسيطــ.

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة أمام حمام السباحة في لافيستا 6

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش امتلك الان شالية اول مصطبة ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 920الف استلم فوري شالية ع البحر 150م متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقـــدر تستـلم فــوري مقدم10% شالية ع البحر متشطب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شاليه بمقدم5%اقساط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن وفيو بحر للبيع في لافيستا 6 – جاهز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 180م بحيقة 130م | لوكيشين مميز صف تاني

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في La Vista 6 – أرضي بحديقة

    Beltone logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م – لافيستا 6، العين السخنة

    Crafters Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بجنينه لافيستا 6 فيو بحر وبول

    SG Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- تشطيب و فرش و سي فيو ارضي بجاردن سعر لقطههه

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    540الف مقدم بتشطيبات كامله فيو بحري 130 متر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش واستلم فوري شالية متشطبة ع البحر لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900,000 = شاليه(130م) صف اول ع البحر finished

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مميزة في لافيستا 6 – إطلالة مفتوحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره ( 3 غرف - 2 حمام ) قسط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب فيو بحر و حمام سباحه استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 6

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل ارضي بجاردن 3 غرف متشطب يري البحر فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع