شاليهات للبيع في أزهى, صفحة 12

329 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاهز للمعيشه بالفرش دايركت ع الPool

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش+أستلام سنة في ازها العين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه بجاردن في ازها السخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لوكيشن مميز في زها السخنة على pool

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش ريسيل في ازها السخنة فوري لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شاليه ريسيل فوري في ازها السخنة مفروش

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 3 غرف بأقل سعر إجمالي فى أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارض للبيع فى Azha el Sokhna

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه 150م افضل سعر يطل مباشره علي لاجون

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع9سنين

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع9سنين

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شاليه ارضى 118م متشطب فى ازها السخنه

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في أزها العين السخنة – إطلالة على اللاجون

    Beltone logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمساحة ١٠٠ متر مربع مع حديقة مطلة على البحير

    Soul Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل استلام فوري ازها العين السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بالفرش جاهز يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Azha Ain Sokhna – جاهز للاستلام

    Beltone logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كبير الصف الأول على اللاجون ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه إطلالة مباشرة على اللاجون في أزها ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن باطلالة مميزة استلام فوري أزها ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه ريسيل في ازها السخنة استام فوري فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع