بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 5

182 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصله سعر مميز في قرية بلاجيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأميز فيو علي الجولف مباشر - ليتل فينس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالمرحله الاولى تطل على الفندق مباشرة

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٦٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فيو لاجون استلام فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا - إطلالة علي البحر مباشرة - بحري

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر بها حمام سباحة خاص

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني على البحيرة في أزها السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع بمقدم 8 مليون في ازهي السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بتشطيب كامل ف المونت جلالة استلام فوري

    Sweet Home Realestate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله273م صف اول بحر للبيع فى بلو بلو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحديقة خاصة كاي العين السخنة فوري قسط

    Property Hills  One logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٢١٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمنتجع ماونتن فيو-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه ذا جروف توين هاوس للبيع استلام فوري بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 162م+168م جاردن sea view للبيع فى تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٦٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز منتجع ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون 312 متربكمبوند ازها مدار

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع أزها – العين السخنة مرحلة أوفا

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312م دايركت عـ اللاجون و البحر فـ ازها السخنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام قريب بمقدم8مليون في ازهي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع