شقق فندقية 2 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله

10 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل غرفتين نوم بإطلالة بحرية

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين متشطبة بالكامل- مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٤٬٣٨٠ جنيه

    للبيع | شاليه أرضي موقع متميز في المونت جلاله 95 م

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تحت ادارة Marriott Hotels بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بفيو كامل على البحر بتشطيب ultra luxry

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية فاخرة بعائد استثماري قوي في المونت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي بأول برج بالسخنه وتحت اداره فندق عالمي

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تحت ادارة ماريوت فى أبراج المونت جلالة

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بفيو علي البحر علي 10 سنين قسط

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول برج سكني على البحر الأحمرتشطيبVIPبإدارة ماريوت

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع