شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في بورتو السخنة, صفحة 6

216 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البيسين الرئيسي في مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مشروع بورتو السخنة مرحلة الهاواين

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور اول في مرحلة الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في مرحلة البانوراما في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن الحدائق المعلقة - بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالتكيفات بأحدث الاجهزة 100م لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري شايف البسين 100م فالبانوراما _ السخنة

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع البهامز بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل مع جاردن بانوراما بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز مرحلة الأهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر ف مشروع بورتو السخنة اهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش 95م في بورتو السخنة – ووتر فرونت

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بالسعر دا!فوري موقع مميز فرش فندقي 100 م

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو مميز بالفرش استلام فوري!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة بأرخص سعر جاهز بفرش فندقي 100م دور اول!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بفرش ممتاز واحدث الاجهزة عالبحر 100م!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي فيو مميز في بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة في بروتو السخنه بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش البانوراما -بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق الفرصة شاليه بأرخص سعر فالجولف _ العين السخنة

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 65م الفرش ممتاز فيو بسين بسعر لقطة!

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجولف بورتو السخنة 65م

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر شقه في بورتو السخنه على حمام السباحه

    Badr Homes logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر شقه في بورتو السخنه على حمام السباحه

    Badr Homes logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع