كبينات استوديو مفروشة للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي

2 عقارات أخرى
  • 10

    كبينه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابينه على البحر واللاجون سوان ليك الساحل

    SG Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه كابينه على اللاجون والبحر سوان ليك

    SG Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع