عقارات للبيع في جليي

20 عقارات أخرى
  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر ولاجون بنص السعر بمقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    استوديو أول صف بحر بالساحل الشمالي متشطب بالتقسيط

    Pharos Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٧٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جلي - الساحل) 101 م - فيو بحر جانبي

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بسعر لقطه وبفيو لاجون بالساحل+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • جلي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٨٨٬٨٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tharaa
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي

    1 - 4 غرفة

  • 20

    دوبلكس

    ١٨٬١٢٤٬٦٩٥ جنيه

    شاليه Duplex للبيع في Glee North Coast

    AQAR One For Realestate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    شالية بالساحل | كامل التشطيب بالاثاث و التكيفات

    Crafters Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٩٥٬١٨٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية مميزة في Glee North Coast

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٨٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٢٨٬٥٦٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز جدا في الساحل الشمالي-Glee

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع 50م الساحل الشمالي - Glee (الكيلو 38)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 40م الساحل الشمالي - مشروع Glee (بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    في ( Glee ) المكان اللي يليق بيك

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٥٠٠ جنيه

    موقع مميز في قلب الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٩٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٦٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لحجز وحدتك في Glee

    AQAR One For Realestate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لحجز وحدتك في Glee

    AQAR One For Realestate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لحجز وحدتك في Glee

    AQAR One For Realestate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بإطلالة بحرية في Glee الساحل الشمالي

    Horizen For Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬١١٧ جنيه/متر مربع