شقق للبيع في جولف بورتو مارينا, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي الجولف شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا170 متر

    Jedar Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشة للبيع في بورتو جولف مارينا بسعر لقطة

    clear scope logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ( Resale ) للبيع في بورتو ووك عمارة 124

    Elite Groupe logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في بورتو جولف عامر جروب

    JMG logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 135متر بدون مقدم وتقسيط على ٦ سنين

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو مساحة 30 م فى بورتو جولف العلمين ...

    AQAR One For Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو مساحة 30 م فى بورتو جولف العلمين ...

    AQAR One For Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

1