شاليهات للبيع في قسم مرسي مطروح, صفحة 12

2,230 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع7سنين

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع7سنين

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٩٣م تشطيب كامل في مدن رأس الحكمه - مقدم ٥٪

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٦٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٣م غرفة واحدة تشطيب كامل في بيتش بلازا - مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٥م غرفتين متشطب في بوليفارد رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطبة في بيتش بلازا مدن رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٩٢م غرفة واحدة متشطب في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٧٥م ٣ غرف تشطيب كامل في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شاليه علي حمام السباحة بأقل سعر -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على بحر أقل من سعر السوق في سيزار سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم شالية في سيلفر ساندس 3 غرف لوكيشن مميز

    Western House logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي قريب للشاطئ مباشر على لاجوون استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري مفروش بالكامل بالتكييفات بإطلالة لاجون

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    متصدر

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي 4غرف+غرفة مربية للبيع في سيلفر ساندس

    Real Vision logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف بحديقة تشطيب كامل استلام اقل من سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فيو البحر في فوكا باي

    Property Hills VIP logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول عل اللاجون والبحر تسليم بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٨٣٢٬١٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع