شاليهات للبيع في هاسييندا باي, صفحة 18

442 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع أرضى بحديقه فى هاسيندا باى

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز سينيور شاليه للبيع دور أول بروف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا باي كورنر علي الجولف

    Smart Assets Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع داخل هاسيندا الساحل

    Oaks Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – هاسيندا باي سيدي عبد الرحمن

    Blocks logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب-فيو علي حمام السباحة للبيع ريسيل/أقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (هاسيندا باي - مرحلة الجولف) 143 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه للبيع (هاسيندا باي - بالم هيلز) 232 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع هاسيندا باي الساحل الشمالي

    Home Destination logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصة فيو مفتوح علي الجولف مباشرة شامل الاثاث

    Remax Professional. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (هاسيندا باي - سيدي عبد الرحمن) 110 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (هاسيندا باي)

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بروف للبيع (هاسيندا باي)

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن للبيع (هاسيندا باي )

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في هاسيندا باى شاليهات فيو جولف 10% مقدم

    ARC Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع