شاليهات للبيع في سي شيل, صفحة 5

174 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع هورايزون سي شيل أرضي 4 غرف + كابينة بحري

    Apex Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولينج شاليه دايركت بوول بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لايت بلوك بجاكوزي للبيع بموقع مميز وفرش فاخر

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - بحري - بتشطيب فاخر - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – Sea Shell، الساحل الشمالي

    Crafters Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات مميزة للبيع في سي شيل – الساحل الشمالي

    Rokn Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بڤيو مميز للبيع بسي شيل

    Sign Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحديقة خاصة - سي شيل - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالفرش - سي شيل - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة رائع للبيع في قرية سي شيل الساحل

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز متشطب بالكامل ف واحد من اجمل بحر الساحل

    Property Hills Star logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سيشيل - الطابق الأول - مفروش

    Crafters Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هورايزون شاليه بجاردن وكابن بحري بأقل سعر

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Horizon علوي بإطلالة بحر في أفضل موقع بسيشل

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مفروش بالكامل - Seashellالساحل الشمالي

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Sea Shell الساحل الشمالي 185م بالفرش

    Crafters Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر علوي مطل على البحر – Horizon Seashell،

    Properties-Today.com logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجارن 180م منتجع سي شيل الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ىقرية سي شيل الساحل الشمال

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع في قرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية هورايزون للبيع بقرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع