شاليهات للبيع في سيدي حنيش, صفحة 5

126 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده10%مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالة مزدوجة و اقل سعر في سيدي حنيش

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو مميز علي البحر بيت البحر سيدي حنيش

    Property  Hills. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المميز غرفتين على البحر في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المميز 3 غرف على البحر في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المميز 5 غرف على البحر في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المميز 4 غرف على البحر في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم10%

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة 93م + 70م جاردن بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جميله, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقرب استلام موقع ممتاز اقل سعر ف الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اقرب استلام بموقع مميز واقل توتال

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي 10 س | شاليه غرفتين متشطب بإطلالة بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٨١٧٬٣٥٠ جنيه

    شاليه في بيت البحر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 10%مقدم وبالتقسيط حتي 8 سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٣٬٧٠٨٬٢٥٠ جنيه

    شالية متشطب يطل على اللاجون فى بيت البحر الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في بيت البحر بجوار مرسي باغوش

    Property  Hills. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف+ناني دبل فيو لاجون قسط 8 سنين بيت البحر

    Property Hills Star logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات وفلل للبيع في أميز موقع بسيدي حنيش

    Abrag 2 logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات و شاليهات في اميز مكان في الساحل الشمالي

    Abrag 2 logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب جاهز للمعاينة علي اللاجون

    Property Hills Star logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10%مقدم وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سيدي حنيش بأقل من سعر الشركة بـ3مليون

    Remax Style logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في سيدي حنيش - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 87 م , سيدي حنيش , الساحل الشمالي

    Wealth Platinum logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع