تاون هاوس للبيع في قسم الضبعة, صفحة 6

300 عقارات أخرى
  • 14

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف بإطلالة على اللاجون، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز قريب من الشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في سول الساحل الشمالي

    Hodoud for Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري كورنر على البحيرة للبيع في سول

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٩٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى سول دايركت على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٩٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو لاجون بتشطيب هاي اند

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٦٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٥٢٬١٤٢ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٥٢٬١٤٢ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | باقل اوفر تاون في ليفلز بموقع مميز سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 265 متر فيو مميز بسعر خاص سول

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متميز يطل علي البحر علي اقساط حتي 2032

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٧٬٥٧٦٬٧٨٣ جنيه

    تاون هاوس للبيع على اقساط حتى 2030 متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٩٤٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم | سول هايتس | وحدة زاوية

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم |سول| وحدة وسطية بإطلالة علي الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم على لاجون مباشرة وفي موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع مميز جدًا على لاجون مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل فيو مميز علي حمام سباحه وخطوات للاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش للبيع في لافيستا باي الساحل الشمال

    Remax 360 logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ريسيل | صف اول لاجون | انفنتي

    Gate real estate marketing logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٦٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لهواه التميز فقط | تاون هاوس بانورما سي فيو | بحري

    Gate real estate marketing logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    قابل للتفاوض - موقع مميز - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطل مباشرة على البحيرة-تشطيب كامل-اقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة دفع ميسرة - موقع مميز - إطلالة مفتوحه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز اوبن فيو - قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع