بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في الماظه باي

21 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خارجية و إطلالة رائعة ومطبخ عصري

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٩٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا متشطبه باطلاله علي اللاجون للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا صف أول Branded by Armani بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف تاني دايركت على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو البحر متشطبه في سيدي حينيش

    Property  Hills. logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف Branded by NOBU صف أول وبمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا صف أول Branded by Armani بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأقساط في ألماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٣ متر مربع

    ١٨٤٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر إطلالة بحر كاملة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥١٬٠٢٥٬١٢٠ جنيه

    فيلا من دور واحد على البحر صف ثاني قسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر صف رابع بحر بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٤١٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل - تطل على البحر - موقع مميز كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة كاملة على بحر موقع مميز صف ثالث

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر في ألماظة باى - ريزيدنسز

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٢٦٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ألماظة باي مع مسبح خاص إطلالة بحرية كام

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا صف أول علي البحر بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل5غرف+148م روف مفروشة بالكامل -ألماظة باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع