منازل مزدوجة 4 غرفة نوم للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي, صفحة 2

42 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 330م صف اول علي اللاجون مفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في موقع مميز جدا علي لاجون 4

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على اللاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مع رووف مباشرة علي اللاجونPrime Location

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توأمي 4 غرف | تشطيب كامل | سوان ليك

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس one story متشطب صف اول لاجون باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دقيقة من اللاجون الرئيسيFully furnished

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على اللاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثاني على البحيرة في سوان ليك نورث

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول على البحيرة في سوان ليك نورث

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز أمام اللاجون لوكيشن ممتاز سوان ليك

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز أفضل سعر سوان ليك Fully Furnished

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس وان ستوري مميز Best Value Swan Lake

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز وان ستوري Direct Lagoon Front

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ممتاز مباشرة علي اللاجون أول صفSwan Lake

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا من طابق واحد للبيع موقع مميز في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

1