بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مرسيليا بيتش 4

5 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏قصر للبيع مارسيليا بيتش (4) نموذج الكترا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م ترى البحر بحديقة خاصة مفروشة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالساحل مارسيليا بيتش 4 موقع متميز بحري

    Zein for real estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف أول بحر للبيع في مارسيليا بيتش 4-فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا للبيع (مارسيليا بيتش 4) 210 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع