بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 7

178 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 الساحل الشمالي اول صف بحسره

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (مارينا 5) 200 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٢٨٬٥٣٤ جنيه

    توين هاوس للبيع (بالم هيلز العلمين) 248 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٦١٬٤٥٢ جنيه

    ارخص سعرلفيلا بجزر المزارين مدينة العلمين الجديدة

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون بمقدم 2,600,000 + تقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 5 - فيو بحرى مباشر

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 فيلا مميزة جاردن أمامية وخلفية

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مزارين - العلمين) 434 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٣٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف بحيرة صخرية مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة في قلب مارينا 5 - الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر راجع للبيع فى مارينا ١ بحمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس للبيع – بحري

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بسعر مميز في مارينا 8

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بسعر مميز في مارينا 8

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مارينا 5 أول صف على البحيرة الصخرية

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر

    Steps Property logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله كامله علي اللاجون

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (قريه بدر) 290 م

    RE/MAX Avalon logo image

    قرية بدر, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باقل سعر في العلمين الجديده

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (مزارين - العلمين) 263 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢١٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطبة في مزارين ريا

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٣٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحر راجع في مارينا ١ بحمام سباحة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول صف بحيرة صخرية بحري بمارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع