عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 47

1,695 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع - سي فيو - في هاسيندا وايت

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن 100م متشطب بالاجهزة والتكيفات

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن متشطيب ومفروش في مارينا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة مفروش بالكامل ف مراسي بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتش هاوس متشطب بقسط وباقل مقدم بماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في امواج الساحل الشمالي

    CRV Real Estate Services logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في لافيستا 185متر

    property hills Elite logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في لافيستا 185متر

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في لافيستا 185متر

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في لافيستا 185متر

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣١٧م مطل على حمام السباحة هايسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه مفروش بالكامل للبيع -امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في امواج بسعر مميز

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 145 م متشطب بمنتجع كيو نورث الساحل

    Abrag Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف أول على اللاجون بحري- موقع مميز جدا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ف هاسيندا وايت شاليه للبيع مفروش فيو بحر وبول

    ERE Investments logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بقرية مراسى كتانيا الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ىقرية سي شيل الساحل الشمال

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع بقرية تلال الساحل الشمالي.

    EnGaZ Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة بأقل سعر شاليه للبيع قريب من البحيرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية بنتهاوس مفروش بأقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه أرضي بجاردن للبيع صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٤٬٠٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة سيرفيسد للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٢٨٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جريك مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في مراسي ريفا فيوز فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٤٬٠١١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…