عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 11

1,164 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة بإطلالة بحرية مباشرة وفرصة نادرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط اقل سعر شاليه ارضي بجنينه استلام فوري ستيلا ه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شاليه فاخر مفروش خطوات من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضي بجاردن في إستيلا هايتس بمساحة 120

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط اقل سعر شاليه ارضي بجنينه استلام فوري ستيلا ه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب صف تاني من البحر للبيع ف مارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بحري كامل التشطيب

    Roots Development logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك الآن في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري يري جزء من البحيره

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري سوبر لوكس مفروش بالكامل بالتكيفات

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش فيو مميز على حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بقريه ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن 120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ٣ غرف في كمبوند مارينا جاردنز متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية كاملة للبحر ب لافيستا ب اقل سعر 150 م

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 5 اول علوى

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضى قى مارينا 6 بحديقة كبيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقة سي فيو تشطيب راقي قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بموقع استراتيجي

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 186م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 262م العلمين الجديدة - بوليفارد مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…