بيوت و فلل 2 غرفة نوم للبيع في كون

1 عقار
  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع