شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في قسم الضبعة, صفحة 7

177 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخصم 6 مليون او قسط ع12 سنه في هاسيندا واترز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع في متشطب ف هاسيندا

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    سوماباى-ويست باى-بنت هاوس-3غرف

    Premises logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في هاسيندا فيو لجون لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٨٬٤٨٨٬٢٣٠ جنيه

    شاليه للبيع (ساوث ميد) 69 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٢٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥١٧٬٨٤٦ جنيه

    شاليه مارينا ساوث ميد غرفة|٧٣م|إطلالة بحرية طابق ١

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة للبيع بسعر مميز او باقساط-هاسيندا واترز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٧٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٢٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (ساوث ميد) 72 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣١٤٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٣٬٦٦٨ جنيه

    شاليه 70م في دي باي الساحل – متشطب – فيو لاند سكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي /ٍSouth Med/علي اللاجون/تشطيب كامل

    Gold Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي لاجون تسهيلات علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٨٬٦٥٤٬٧٤٩ جنيه

    شاليه مارينا ساوث ميد غرفة | ٨٧م² | صف أول مارينا

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٥٬٣٩٧٬١٦٢ جنيه

    شاليه مارينا ساوث ميد غرفة | ٧٧م² | صف أول مارينا

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٨٬٦٥٤٬٧٤٩ جنيه

    شاليه مارينا غرفة ساوث ميد | ٧٧م² | إطلالة مارينا

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٥٬٣٩٧٬١٦٢ جنيه

    شاليه مارينا غرفة ساوث ميد|٧٧م²|إطلالة على مارينا

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاسبندا واترز 72م متشطب حمام

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 65 م (Dose)

    RE/MAX Avalon logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس في هاسيندا ووترز برأس الحكمة

    Capital Lords Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٩٣٢٬٦٥٠ جنيه

    ساوث ميد/صف اول بحر/علي مارينا/تشطبيب كامل

    Gold Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٨٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 12 سنة تشطيب كامل مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠١٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٧٦٤٬١٤٠ جنيه

    اقل اجمالي استديو في south med- طلعت مصطفي

    Eureka Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي /ٍSouth Med/علي اللاجون/تشطيب كامل

    Gold Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (D Bay - الساحل) 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي /ٍSouth Med/علي اللاجون/تشطيب كامل

    Gold Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٦٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (Dose - رأس الحكمة) 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٢١٤ جنيه/متر مربع