شقق 3 غرفة نوم للبيع في الدقهلية, صفحة 2

150 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم خطاب بالمنصورة

    تقسيم خطاب, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع الامام محمد عبدة

    منطقة توريل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة التراسوبر لوكس للبيع بالعفش بتقسيم احمد ماهر

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بالجلاء الرئيسي بالمنصورة

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم الجزيرة بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم عمرو يونس بطلخا

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم الجزيرة الرئيسي بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بحي الجامعة الرئيسي بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فاخر | مدينة مبارك

    شارع الجيش, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع عبد السلام عارف - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣٠م للبيع عبد السلام عارف العمومي بسعر تجاري

    شارع عبد السلام عارف, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع بالمنصورة ش أحمد ماهر رئيسي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جميله بلازا من الوكيل الحصري دليل المنصوره ا

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوكيل الحصري دليل المنصوره العقارى

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوكيل الحصري دليل المنصوره العقارى

    Daadour Group logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    مشروع جميله بلازا من دعدور جروب

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنصوره - ساميه الجمل ( رئيسي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    تقسيم سامية الجمل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع بمدينة مبارك أمام جامعة الأزهر

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم احمد ماهر

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    :شقة سوبر لوكس للبيع بنقسيم خطاب بالمنصورة

    تقسيم خطاب, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع احمد ماهر بالمنصورة

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بسامية الجمل الرئيسي

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم خطاب بالمنصورة

    تقسيم خطاب, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع