بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 90

3,006 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة للبيع برايم لوكيشن في ليك ويست

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع من سوديك بجوار مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٩ متر مربع

    ٨٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة جدا بأفضل سعر ف قلب زايد بجوار هايبروان

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مساحة 315م بموقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة جدا بأفضل سعر ف قلب زايد بجوار هايبروان

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا264م بتكملة اقساط بالشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز-مقدم 3 مليون او كاش 16

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم او كاش 18

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة جدا بأفضل سعر ف قلب زايد بجوار هايبروان

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوترو فيلا باطلالة مميزة ف كومبوند الباتيو الزهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بالشيخ زايد مقدم 2مليون-15مليون كاش

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا فى فيلدج ويست امام ابراج زيد بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع