بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 74

3,016 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اليجريا موقع مميز

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بكموند سوديك بالقرب من بيفرلي

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢١٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه تقسيط علي 10 سنين بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين زايد القديمة | دفعة أولى 5% | أفضل عرض

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب فاخر فيو الجولف بكمبوند الربوة

    Adagio Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا صف أول على ملعب الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة في أليجريا مفروشة بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فبلا كبيره مع حمام سباحه بسعر مناسب

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة في كمبوند سور في سور مع Allegria

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس، زايد القديمة | دفعة أولى 5% | أفضل عرض

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلافى زايد القديمة | تشطيب كامل | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa forsale old zayed by madar next to allegria

    Selection Code logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل صف اول جولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى كمبوند ايتابا بجانب الربوة

    Property Hills VIP logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند ذا استيت سوديك - نيو زايد

    DMG logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الصف الأول على الجولف في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر صف ثاني على الجولف في أليجريا

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر سيتي فيلا بداخل ويست تاون - سوديك ويست

    Citizen Home logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عند مدخل زايد 1 كمباوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في أليجريا ليك فيو

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع زايد القديمة | تشطيب كامل | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع