بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 64

3,016 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - استلام فوري - مباشر على جولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة مميزة بكمبوند رويال سيتي

    Zayed Gate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – رويال سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف متشطبه مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع – كمبوند ليك ويست 2 بتسهيلات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة بكمبوند رويال سيتي - الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    fore sale Rtm Villa in sodic estates sheikh zayed

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ب بيفرلى هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف متشطبه مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع في جولز بواسطة إنيرشيا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا كورنر ويست تاون سوديك يوجد اسانسير

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا سوديك

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من مول العرب-مقدم 1.5مليون كاش11

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا فاخرة كاملة التشطيب تطل على بحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف متشطبه مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشن مميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في كومباوند بيفرلي هيلز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف استلام فوري مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع