بيوت و فلل للبيع في ليك ويست 2, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع – كمبوند ليك ويست 2 بتسهيلات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم كبير40% فيلا مساحة كبيرة539م قرب بيفرلى هيلز

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 358م قسط ربع سنوى762 ألف وكاش14.250.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك ويست 2 زايد بنصف السعر

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة استلام فوري ليك ويست 2 في زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 235م بسعر شقة في lake west – مقدم وتقسيط9سنين

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير فيلا 253م فيو حمام سباحة قسط ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا لقطة 235م الشيخ زايد قرب بيفرلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا لقطة 235م الشيخ زايد قرب بيفرلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كمبوند ليك ويست 2 , الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة استلام فوري ليك ويست 2 في زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

1