بيوت و فلل للبيع في بيفرلي هيلز, صفحة 6

178 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بيفرلي هيلز الشيخ زايد مساحة كبيرة

    Abrag 2 logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 358م قسط ربع سنوى762 ألف وكاش14.250.000

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع - داخل بيفرلي هيلز - سوديك ويست

    DMG logo image

7+

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م فاخرة جدا لقطه تقسيط ع9س مع سوديك في زايد

5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في بيفرلي المرحله الثانيه

    Emkan for Real Estate logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر في بيفرلي هيلز المرحله الاولي

    Emkan for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا للبيع في موقع متميز – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام بمقدم 1.9مليون او كاش 16مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا مع حمام سباحة في Beverl

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في بيفرلي هيلز –

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في ويست تاون

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بإطلالة مفتوحة على البحيرة واللاندسكيب

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م فورى سعر كاش34مليون-قسط ربع سنوى مليون

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع