عقارات للبيع في سيلفا كومباوند

33 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,سيلفا كومباوند

    3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقةبمساحه 233 متر بالتقسيط علي 6 سنين

    property hills Elite logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم فقط او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مودرن ادفع1.125.000/أوكاش16.880.000

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 223م استلام قريب بقسط ربسع سنوي 60K ع 5 سنين

    Promax Property Investors logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز بمقدم1.4Mوقسط اوكاش8.5M

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم فقط او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام يوليو 2026 نص تشطيب برايم لوكيشن

    Selective logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر سيلفا زايد 240م نص تشطيب2026

    Selective logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام2028بمقدم2.2Mواقساط7س قرب وصله دهشور.

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

2