عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 23

695 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر متشطب من شركة سودك للبيع ف زايد

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع ذا استيتس سوديك-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١١١٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٠٦٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بفيو على المساحات الخضراء استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٥٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز في ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز توين هاوس ذا استيت سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز توين هاوس ذا استيت سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٥٨٥٬٨٦١ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في سوديك ذا استيتس ريزيندس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٤١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ريسيل فوري في the estates اقل سعر موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الشيخ زايد بأقل سعر استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 415m للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ١٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك-استيتس ريزيدنس-شقه 3 غرف متشطبه

    Premises logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع من سوديك الشيخ زايد 220م

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بمقدم 1 مليون و قسط ع 8سنين شقه ف سوديك

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مميزة استلام فوري امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة جاهزة مع حمام سباحة خاص بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس فيلا بأقل سعر فى زايد الجديدة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بأطول فترة سداد فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع