عقارات للبيع في الحي الثاني, صفحة 13

315 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 238 متر كمبوند ألما

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ألما – من تطوير إيوان

    Beltone logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كمبوند الما ايوان الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بسعر أقل من السوق في كمبوند ألما -

    Abrag Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس 238 متر مميزة مشروع ALMA

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع بقلب الشيخ زايد بموقع مميز

    CBE New Homes logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Family house for sale Alma Compound - Zayed City

    Amaken For Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في مشروع ألما الشيخ زايد

    TG West Realtor logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس كمبوند الما الشيخ زايد استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فيلا توين هاوس فاخرة في كمبوند 3 GREEN

    عقار مارينا logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند الما استلام فوري في الشيخ زايد

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – توين هاوس في ألما من إيوان – الشيخ ذايد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند جرين 3

    Abrag Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٣٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصله فقلب زايد قرب أركان بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس استلام فوري من ايوان بجانب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع