عقارات للبيع في الحي التاسع, صفحة 3

139 عقارات أخرى
  • 20

    بناية كاملة

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – عمارة للبيع في الحي التاسع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي في الحي التاسع الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع مفتوح الترا مودرن بفيلا شيك

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي التاسع | إطلالة مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات -فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للسكن الراقي في الحي التاسع منطقة الفيلات

    Genova Investment logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الفلل والقصور موقع راقي بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الفلل والقصور موقع راقي بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن وفيو مفتوح فيلا للبيع بالحي التاسع

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 406م الحي التاسع الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع