شقق للبيع في اكتوبر هيلز

2 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    متصدر

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه دايركت علي محور 26 يوليو ب سعر و موقع رائع

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع