شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 291

7,695 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م للبيع بكمبوند JAZAL شارع النزهة قسط 10 س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي ب جاردن في بيفرلي للبيع

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    206م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نصف تشطيب بكمبوند زايد هايتس | بحري

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس243م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 149م استلام فوري تقسيط بكمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس243م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس243م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز

    Revalo Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ 27 ألف للمتر بكمبوند جمب هايبر

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس243م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في بيفرلي هيلز متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كبيره 206م ب800 الف مقددم بس وتقسيط10سنين

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3 غرف متشطبه +تكيفات بالشيخ زايد قسط 8س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Zed Park الشيخ زايد – ڤيو مفتوح على ال

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3 غرف بكمبوند فيلدج ويست استلام فوري

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع