شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 215

7,695 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر طرح كمبوند تمايا الشيخ زايد امام الربوة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ م + ٥٥م جاردن بكمبوند كيان بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري في Kayan أكتوبر غرفتين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١١٧ م للبيع في كايرو جيت بقلب الشيخ زايد مميزة

    Classy Home For Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند تمايا الشيخ زايد شارع النزهة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٣١٧٬٤٧٣ جنيه

    شقة 176 متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في الخمايل للبيع بافضل سعر و موقع

    Classy Home For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بيع كمبوند ويستاون سوديك موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع في ابراج زيد متشطب بالتكييفات

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد تشطيب كامل و استلام فوري

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٢٬٥٩٧ جنيه

    شقة 140 متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى بحديقة ومدخل خاص لوكيشن مميز بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة في Naia New Zayed

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح بحرى دور اول اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج ويست متشطبة بالتكيفات بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٨ متر للبيع في كمبوند تيراس بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر متر كمبوند فى الشيخ زايد لونش تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكثر تميز شقه ارضي بحديقه للبيع في جامعه القاهره

    Master Key logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كمبوند تمايا الشيخ زايد اقل سعر متر تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 123 متر تشطيب كامل في قلب الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع