شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 18

7,771 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 166م بلوكيشن مميز جدا متشطبه بالكامل

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بروفان سيتي زايد + عضوية الأهلي مجاناً

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت للبيع استلام شهر 10 فيليدج ويست

    Brokers Hub logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بكمبوند ساكن بجوار ابراج ساويرس

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع في Zed West_Ora – الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بفيو لاند سكيب 272م 4 غرف بالتقسيط

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بالتكييفات استلام فوري

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على10 سنين في شقه 154م جنب داندي مول

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد الشيخ زايد موقع مميز

    Premium Real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٧٦٣ جنيه

    بمقدم200الف واقساط 10سنين امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في كمبوند كيان الشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو بالتكيفات فى الماركت فى ابراج زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٧٬١٦٩ جنيه

    لوفت دور عالي بتراس خاص وفيو مفتوح

    The Polygon logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٣٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن بفيو كامل على البارك

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست ( بيفرلي هيلز ) 2 غرفة نوم

    Element logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدار مصر الشيخ زايد-الحي 16 -موقع متميز

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كورتيارد ( سوديك )!

    Ammaier for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زايد هايتس شقة + جاردن متشطبة موقع مميز باقل سعر

    Element logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع