شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 178

7,633 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٢٬٧٩٤ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في زيد ويست | ريسيل بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطيب بمساحة 178م بالتكييفات بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب للبيع بالتقسيط في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155م فى الشيخ زايد مقدم10% قسط على10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم فيو على بارك قسط 12 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد ٣غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartment for sale in old zayed rtm instal 6years

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بالشيخ زايد بمقدم 350 الف وقسط علي 12 سنة

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف بأبراج زد، موقع مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس 134م+65م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع استلام سنتين في بهجة الشيخ زايد علي 8 س

    Selection Code logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الدور الرابع في ابراج زايد متشطبه Rtm

    Selection Code logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد ويست – فيو الياسمين -أفضل سعر

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالشيخ زايد بموقع استراتيجي مميز

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 147م في موقع مميز بمقدم 2 مليون جنيه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بالشيخ زايد بمقدم 480 الف وقسط علي 12 سنة

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز جاهزة للاستلام بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 102متر مشطبه برايم لوكيشن استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 125م + حديقة 90م 2.5مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كارميل– تشطيب كامل واستلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر في كيان | شقة أرضي ١٢٠م + جاردن ١٧٠م

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع