شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 139

7,633 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في 40ويست سوديك، متشطب بالمطبخ والاجهزه

    Rokn Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ويستاون سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٦٬٢٥٠ جنيه

    بمقدم 570 الف استلم شقتك متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مجمع كورتيارد بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130+50جاردن استلام فورى متشطبه خلف مول العرب.

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط 10 سنين في 132م متشطبه Calma Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى لوكيشن مميز فى كمبوند اليجريا

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ZED West شقه 144 م - دور سابع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٩٩٣ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع باقساط حتى 2031، واجهة بحرى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في ابراج زد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور سادس ستوديو للبيع في زد ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز متشطبة و استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى 6 ويست فى كمبوند بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة متشطبة للبيع - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع