شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 2

407 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساحة 188 متر + حديقة خاصة 123م

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن باطلاله مميزه في ديونز أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند ليلفز ديونز امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرينز - زايد - مطل على بيحرات

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل + الجاردن من المالك الاصيل استلام فوري..

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ريجينسي – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مفروشة بالكامل بموقع مميز إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في زايد ديونز(مجهزة بالكامل)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع