شقق للبيع في الدقي, صفحة 3

326 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري لها حصة في الارض بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    شارع ايران, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باطلالة جزئية على النيل متشطبة بالفرش

    Selective logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على شارع التحرير استعمال أداري طبي أو سكني

    Anchor for Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي.

    New Housing Egypt logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على النيل 5 نجوم فندقية للبيع و للايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إنشاء 2010 شقة فاخرة 240 متر تشطيب مميز اقل سعر

    متصدر

    شارع الانصار, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بتفرعات شارع المساحة بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب عالنيل وفورا شقة لسفارة اوروبية 3نوم

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٧٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مطلوب لسفاره شقه يعماره مميزه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي. .....

    Pyramids for real estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه جدا

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالدقى ش محى الدين فيو نادى الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروش بالدقي 3 غرف

    Guides Real Estate logo image

    شارع عبد الله الكاتب(هنداوى), الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م للبيع فيو ميدان المساحه الرءيسي في الدقي

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع بالفرش الترا سوبر لوكس شارع الثورة دقي

    متصدر

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش الترا سوبرلوكس تفرعات المساحة دقي

    متصدر

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠ م٢ للبيع ميدان المساحة الدقي

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع | شارع المساحة، الدقي | 175م

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بإطلالة مباشرة على النيل

    Homy Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م شارع نادي الصيد - الدقي

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في الدقى بالقرب من نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 700 متر شارع ميشيل باخوم - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع