تاون هاوس للبيع في كليوباترا سكوير

6 عقارات أخرى
  • 14

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اكثر موقع مميز ب قسط ل 6 سنين بسعر رائع

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز جنب الخمائل كمبوند ميليا

    NABAJ logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون استلام فورى امام اركان كليوباترا سكوير بزايد

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ع اعلي تبة جنب نيو جيزة \ مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر في قلب الشيخ زايد – مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٠٩٬٥٠٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 - 4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس علي محور 26 يوليو الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع