بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في بالم فيلا

6 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله392م فيو ع الجولف مقدم 2م قسط 8س كاش29م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندا لون لقطه فيو الاهرامات مقدم 3M اوكاش 18.6M

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بمقدم2.600.000 فيلا مميزةأو كاش20مليون

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 278م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع