تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في هضبة

2 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365م استلام فوري تقسيط 5.1م مقدم او 27م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تقسيط بفيو الاهرامات بمقدم 5.1م

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع