بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في إيدن

27 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٧٬٥٨٩٬٤٣٢ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص | جاهزة للسكن | إعادة بيع |

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Cairo Gate – الشيخ زاي

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٢٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٩١٤٬٤٦٠ جنيه

    Cairo Gate Standalone Villa 4 Bedrooms

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٣٣٬٠٤٤ جنيه

    فيلا بحري استلام فوري في كايرو جيت | مع حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للاستلام ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٢١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع باقساط ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ايلي صعب كايرو جيت للبيع باقساط

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام سنه فقلب زايد مقدم 5م بسعر 28م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lake View Villa, Luxury Finishing, Installments

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 4 غرف في كايرو جيت - فيو البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام الفوري فيو مميز لمساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف قلب زايد استلام فوري 20,817,000 بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باقل سعر في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٧٬٧٨٩٬٤٣٢ جنيه

    فيلا 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى تشطيب كامل و مطلة علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبه موقع مميز استلام فوري في كايرو جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر فيلا في كايرو جيت - اقل سعر - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كايرو جيت - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

2