شقق 4 غرفة نوم للبيع في الهرم

8 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207م 4 غرفه 2 حمام على المريوطية هرم

    Hk Realestate logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار مدارس بيراميدز انترناشونال باللبيني هرم

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه على كورنيش المريوطيه 4 غرف نوم سوبر لوكس

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وجه على كورنيش المريوطيه مباشرة شقه محترمه

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م على شارع المحولات الرئيسي للبيع

    المطبعة, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوق البنك الأهلي على شارع الهرم الرئيسي للبيع

    المطبعة, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وجه على كورنيش المريوطيه مباشرة شقه محترمه

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع 325متر بحرى فيو مفتوح شارع الهرم

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع