تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في بامبو بالم هيلز

11 عقارات أخرى
  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني تشطيب كامل – المرحله السابعه-بالم

    Residia logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اكثر موقع مميز ب قسط ل 6 سنين بسعر رائع

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون ميديل في كومباوند THE CROWN

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل مقدم فى الماركت من بالم هيلز

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بموقع مميز في بي اكس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو جولف بالم هيلز مقدم3مليون-20م كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالم هيلز قسط كوارتر885ألف-18مليون كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 352م فيو حمام سباحة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع